У Черкасах вчергове розпустили виконком

Таке рішення прийняли на сесії Черкаської міськради з мінімальною кількістю голосів 22 «за». Проект рішення на розгляд сесії виніс депутат Руслан Зоря. Він розкритикував роботу заступника міського голови Геннадія Шевченка та наголосив, що вважає роботу членів виконкому незадовільною, оскільки вони давали дозволи на розміщення МАФів та забудову Митниці.

Це вже п᾽ята спроба розпустити виконком Черкаської міськради, достатню кількість голосів проект-рішення набрав вдруге. Результати попереднього голосування міський голова заветував через невідповідність чинному законодавству. Такої ж думки дотримуються у відділі загально-правових питань.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував, що буде ветувати усі рішення сесії, де є зауваження департаментів фінансової політики та юридичного забезпечення. За словами міського голови, виконавчий комітет повинен працювати до обрання нового, аби місто не опинилось у глухому куті і наступної сесії 8 листопада збирається винести на розгляд власний проект рішення щодо виконавчого комітету, який не містить юридичних колізій.

У Черкасах стартувало обговорення нового складу виконкому.