«Черкасиводоканал» навмисно штовхають у прірву банкрутства?

Нещодавно Апеляційний суд Києва зобов’язав «Черкасиводоканал» сплатити 23 млн. гривень пені на вже сплачені заборгованості перед Державною фіскальною службою. Тепер виконавча служба має намір стягнути з «Черкасиводоканалу» цю непідйомну для них суму. Як комунальне підприємство потрапило у фінансову скруту, і як планують справлятись із ризиками, детальніше у нашому сюжеті.

Уряд має заборгованість перед «Черкасиводоканалом» 52 мільйони гривень, але сплачувати борги там не поспішають.

Заборгованості, як стверджують на підприємстві, могли бути створені державою штучно, з метою подальшого банкрутства «Черкасиводоканалу».

Виконання рішення Апеляційного суду Києва загрожує блокуванням рахунків і навіть ймовірними перебоями із водопостачанням для жителів Черкас.

8 серпня відбудеться засідання окружного адмінсуду: фіскальна служба вимагатиме стягнути з «Черкасиводоканалу» понад 23 мільйони гривень. Стягнення коштів з рахунків підприємства може призвести до зупинки Дніпровської водоочисної станції.

Щоб запобігти повторенню подібних ситуацій, в “Черкасиводоканалі” вважають необхідним передати місцевій владі право формувати тарифи на водопостачання. На підприємстві розраховують на невідкладну допомогу міста у вирішенні складних питань та очікують рішення Верховного Суду.

Зі свого боку на підприємстві запевняють, що зроблять все можливе і навіть неможливе, щоб жителі Черкас не відчули жодних незручностей. І щоб вода в оселі продовжувала постачатись безперебійно.

Дивіться також: “Водоканал” роками недоотримує від держави відшкодування різниці тарифів