П’ятниця, 13-е – нещасливий день Одарича


Яскравим став фінал агітаційної компанії другого туру виборів міського голови Черкас. Прикра випадковість зіштовхнула в тісному коридорі ТРК “Рось” двох кандидатів на посаду міського голови. Діючого міського голову Сергія Одарича та кандидата від Батьківщини, якого підтримали практично всі демократичні сили міста, Анатолія Бондаренка.
Один з охоронців Одарича намагався відштовхнути Бондаренка та звільнити шлях для проходу в тісному коридорі студії, брутально штовхнувши Анатолія Бондаренка ліктем. На що Анатолій Бондаренко миттєво доказав, що служба в повітряно-десантних військах в молоді роки не пройшла марно. Дісталося і самому Одаричу. Той сам зізнався що отримав від Бондаренко удар в облича та втратив окуляри. Власновидці стверджують, що охорона Одарича намагалася застосувати вогнепальну зброю. Команду начебто давав сам Одарич, який, умиваючись кровавою юшкою, репетував і вимагав від своїх людей негайно розправитися з Бондаренком.
Останній, не втрачаючі самоконтролю, спокійно пішов у студію, де перед камерами відстояв в прямому ефірі майже годину, після чого спокійно покинув місце подій.
За свідченням тих, хто був на місці подій, Одарич виказував брутальну лайку на адресу свого опонента, що могло стати причиною інциденту.
Випадок, насправді, виглядає трохи комічним. Сьогодні ввечері Бондаренка бачили на організованому ним благодійному концерті в підтримку колективу Черкаського драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка. Анатолій Бондаренко спокіно спілкувався з людьми та акторами, невиказуючі жодним чином, що за годину до того він приструнив неврівноваженого міського голову Черкас.
Натомість команда Одарича в повному складі кілька годин провела перед будівлею ТРК Рось в плідному спілкуванні з поліцією, яку самі викликали на місце подій.
Алвокати свідчать, що перспективи притягнути Бондаренка до відповідальності Одарчи практично не має, попри те, що вони дружньо написали відповідні заяви до поліції. Натомість, дії охорони Одарича можна кваліфікувати як злочин. Бо важко знайти в цьому випадку адекватні причини діставати бойву зброю та погрожувати нею громадянам.12232863_1129766933742181_6852181976291214178_o12232682_1129766490408892_3150409083155921136_o