У Косарях знову відновив свою роботу спиртзавод

На Черкащині з квітня відновив своє повноцінне функціонування «Косарський спиртовий завод». Воно належить до Державного підприємства «Укрспирт». Як усі процеси налагоджені на даний час та які проблеми залишаються, поцікавились народний депутат України Олександр Завітневич та заступник голови Черкаської ОДА Дмитро Ляшов, керівництво Кам’янського району.

Керівник МПД ДП «Косарський спиртовий завод» Станіслав Радченко продемонстрував гостям, що попри три роки простою підприємства, воно все ж відновило свою діяльність в повному обсязі. Наразі на підприємстві працює 120 осіб. Цього достатньо для виконання завдань від «Укрспирту».

Своєю продукцією на «Косарському спиртовому заводі» пишаються. Запевняють, вона якісна і конкурентоспроможна на ринку спиртів. Зразки продукції демонструють у лабораторії.

Не стоять на «Косарському спиртовому заводі» осторонь і загальнодержавної проблеми – боротьби із коронавірусом. Тож взялись і за замовлення на виготовлення антисептичного засобу.

Більшість процесів виробництва автоматизовані та осучаснені. Хоча ще потреба в технічному удосконаленні є, адже завод вводили  у робочий стан в стислі терміни. Як народний депутат сприяв швидкому відновленню «Косарського спиртового заводу» і Олександр Завітневич. Адже, твердить, розуміє яке це має значення для Кам’янського району.

«Більшу частину свого робочого часу, мої помічники витрачали саме на координацію зусиль по відновленню роботи цього заводу», з усмішкою зізнається народний депутат. Проте, твердить, і про військові об’єкти не забували.

Наразі можна констатувати, що вкотре  «Косарський спиртовий завод» відновив свою діяльність. Колектив підприємства активно включився у роботу. І, як запевняє директор, хочуть, щоб їх продукція була однією із найкращих, що виробляє ДП «Укрспирт».