В Умані працівники поліції затримали місцеву жительку, яка організувала збут тяжких наркотиків

Під час санкціонованого обшуку за місцем її проживання поліцейські виявили пакети з наркотичною речовиною схожою на метадон, амфетамін та коноплю. Крім того, виявлено грошові кошти, які ймовірно отримані від збуту наркотичних засобів.

Речові докази вилучено та направлено на проведення експертиз. Жінку затримано відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їй оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

Поліцейські Умані затримали місцеву жительку, яка організувала збут тяжких наркотиків

В Умані працівники поліції затримали місцеву жительку, яка організувала збут тяжких наркотиків. Під час санкціонованого обшуку за місцем її проживання поліцейські виявили пакети з наркотичною речовиною схожою на метадон, амфетамін та коноплю. Крім того, виявлено грошові кошти, які ймовірно отримані від збуту наркотичних засобів.Речові докази вилучено та направлено на проведення експертиз. Жінку затримано відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їй оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.#поліція #новини #ЧеркащинаНаціональна поліція України BBC News Ukrainian УКРІНФОРМ УНН – Українські Національні Новини РБК-Украина 112.ua 5 канал 24 Канал Радіо Свобода Громадське ТВ Телеканал "Прямий" Dmytro Gryshchenko Телеканал ВІККА 18000: новини Черкас ПроГоловне Procherk.info Вичерпно Центр Черкаських Медіа Дзвін Україна ТРК "Ільдана". Черкаси Нова Доба

Posted by Поліція Черкаської області on Reede, 24. aprill 2020