Черкаський підприємець організував на Київщині масштабне незаконне виробництво антисептика

Служба безпеки України припинила незаконне виготовлення та реалізацію неякісного антисептичного засобу на території Київської області, організоване черкаським бізнесменом.

Оперативники спецслужби встановили, що черкаський підприємець організував масштабне виробництво антисептика, порушуючи всі встановлені санітарні норми виготовлення антисептичних та дезінфікуючих засобів.

Зразки продукції не проходили обов’язкової перевірки на безпечність та не мають свідоцтва Державної реєстрації дезінфекційних засобів МОЗ України. Протягом пандемії COVID-19 сумнівні засоби реалізовували оптовими партіями та вроздріб на території України.

Під час санкціонованих слідчих дій за місцем виготовлення антисептику правоохоронці виявили майже 40 тисяч літрів спиртовмісної речовини, партію готової продукції, хімічні речовини, обладнання та порожню тару.

У межах розпочатого кримінального провадження за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.

Викриття оборудки здійснювалось Управлінням СБ України в Черкаській області під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області.