У п'ятницю, 5 червня 2020 року відбулися засідання міської комісії по ТЕБ та НС та виконкому Черкаської міської ради, на яких було прийнято рішення про початок роботи ДНЗ міста вже з наступного вівторка, 9 червня.

Черкаські ДНЗ починають працювати з вівторка без тестування вихователів на COVID. Підозрюють організований саботаж з ОДА. Мер доручив звернутися до правоохоронців

У п’ятницю, 5 червня 2020 року відбулися засідання міської комісії по ТЕБ та НС та виконкому Черкаської міської ради, на яких було прийнято рішення про початок роботи ДНЗ міста вже з наступного вівторка, 9 червня.

Міськрада дозволила працювати дошкільним дитячим навчальним закладам, а обласний лабораторний центр відмовив у тестуванні вихователів на COVID-19. За інформацією, що прозвучала під час слухання питання на засіданні виконкому Черкаської міської ради, саботаж спрямовується та керується з ОДА.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко дав доручення звернутися до правоохоронних органів із заявою на дії, що ставлять під загрозу життя та здоров’я тисяч черкаських дітей, і завірив, що садочки почнуть працювати саме наступного вівторка, 9 червня.

Однак батькам дітей, що перебуватимуть у дитячих закладах, доведеться підписати згоду на перебування дитини в установі, де вихователі не пройшли тестування на COVID-19.