«Місцеві вибори: Нові правила гри» - саме під такою назвою 14 червня у Смілі відбувся семінар Центру Журналістики та Соціальних досліджень. Взяти участь у ньому запросили депутатів обласної, міської та районної рад, а також волонтерів і лідерів місцевих громадських організацій. Організували зустріч за ініціативи і безпосереднього сприяння депутата Черкаської обласної ради Івана Далібожака.

У Смілі відбувся семінар «Місцеві вибори: Нові правила гри»

«Місцеві вибори: Нові правила гри» – саме під такою назвою 14 червня у Смілі відбувся семінар Центру Журналістики та Соціальних досліджень. Взяти участь у ньому запросили депутатів обласної, міської та районної рад, а також волонтерів і лідерів місцевих громадських організацій. Організували зустріч за ініціативи і безпосереднього сприяння депутата Черкаської обласної ради Івана Далібожака.

Цього разу про нові зміни у виборчому законодавстві, які винесли на розгляд Верховної ради України, смілянам розповіли юрист з багаторічним досвідом участі в виборчих кампаніях Олексій Загребний та соціолог Леонард Левицький. Основною темою спілкування був Виборчий Кодекс та поправки до нього.

Окремо учасники зустрічі зупинились на питанні впровадження адміністративно-територіальної реформи та, зокрема, формування Смілянського району.

Учасники семінару торкнулися гострих і непростих тем. Присутні отримали нагоду послухати фахівців, поставити лекторам логічні запитання та, головне,зрозуміти як вже незабаром працювати під час виборчої кампанії.