Екстремальна сесія облради

«Ганьба», заблоковані трибуни, транспаранти та штурханина – в таких екстремальних умовах опинилися народні обранці на сесії облради. Розпочати засідання вчасно не вдалося, оскільки представники громади заблокували президію та висловили недовіру очільнику обласної ради пану Вельбівцю. Про його партійне минули з трибуни ще раз нагадав депутат Роман Буданцев. А його колега Михайло Мушієк вручив голові обради ручку і папір з пропозицією добровільно написати заяву на звільнення. На що головуючий, звісно, не погодився.

Опісля керівник координаційної ради учасників АТО Олександр Тихонов зачитав заяву та закликав присутніх молодиків замість протесту поїхати воювати на Схід.

Не знайшовши порозуміння, громадськість та представники влади зчинили штурханину в президії. Голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко звернувся до головного поліціянта області Владислава Пустовара з проханням забезпечити громадський порядок. Для продовження сесії депутатів запросили у малу сесійну залу. Куди потрапити було не так і просто.

Депутати вирішили провести засідання у закритому режимі. Тож, як і при колишній владі, на вході у залу вишикували загін спецпризначенців, які перешкоджали доступу не лише громади, а й деяким депутатам і журналістам.

Лише по обіді після тривалих обговорень сесійне засідання відкрили. Зареєстрували 66 депутатів. Фракція батьківщина заявила, що у незаконному зібранні участі брати не буде.

А поки депутати чубляться та сперечаються, біля Будинку Рад зводять хатинку для протестувальників.