Максим Шадловський

Депутат Черкаської міськради, якого затримали за замах на вбивство заступника міського голови, – це Максим Шадловский, повідомив Анатолій Бондаренко

Депутат Черкаської міськради, якого затримали за замах на вбивство заступника міського голови, – це Максим Шадловский, який перебуває в опозиції до міського голови, розповів у коментарі «Країні» Анатолій Бондаренко.

«Мотивів я не знаю. Але цей депутат був підлеглим мого зама Юрія Ботнара, який курирував напрямок освіти і науки, а потім цього депутата скоротили і він став простим фахівцем. Можливо, з цього і почалася історія», – повідомив Анатолій Бондаренко.

За словами міського голови Черкас, депутат, який замовив вбивство його заступника, знаходиться в опозиції до міського голови.

«Вчора я брав участь в слідчих діях, були обшуки, в записах фігурувала якась кислота», – додав мер Черкас.

Крім того, Бондаренко зазначив, що коли він заявляв про зникнення свого зама, він не знав про те, що в цей момент правоохоронці інсценують його вбивство, щоб зловити замовника.

Дивіться також: “Не виходить на зв’язок і невідомо, де перебуває”, – Анатолій Бондаренко повідомив про зникнення свого заступника Юрія Ботнара

«Я не знав. Усе мало такий вигляд, ніби він дійсно зник. Мені о 07:00 зателефонувала дружина Юрія в сльозах і сказала, що він зник. Я відразу підняв начальника управління Нацполіції, почалися пошуки. І ми вже через годину-дві по камерах знайшли автомобіль, у якому Юрій рухався, ну а потім уже ситуація прояснилася. Думаю, що спочатку і його дружина була не в курсі», – розповів Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, 16 липня правоохоронці затримали депутата Черкаської міської ради за організацію замовного вбивства заступника мера міста.

Дивіться також: В ОРГАНІЗАЦІЇ ВБИВСТВА НА ЗАМОВЛЕННЯ ЮРІЯ БОТНАРА, КРІМ ДЕПУТАТА, БРАВ УЧАСТЬ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ

Доповнено

відео Дениса Колесника