Боротьба за створення Смілянського району триває

Користуючись нагодою, що голова Черкаської ОДА приїхав у Смілу, з ним зустрілись поборники створення Смілянського району. Це і депутати обласної ради, і районні обранці, і просто активісти, що займаються цим питанням. Учасники обговорення озвучували свої аргументи Роману Боднару.

На їхню думку, є всі переваги, що після адміністративної реформи, п’ятий, тобто Смілянський район у Черкаській області має бути. Він включатиме, крім Смілянщини, ще й Городищенський, Кам’янський  та Шполянський райони. Хоча нині існує певне негативне ставлення мешканців цих прилеглих територій саме до Сміли, це не має впливати на майбутнє. В цьому переконані поборники створення Смілянського району.

Дійсно, нині, через постійно загострені  проблеми у Смілі, і політичні, і соціального плану,  прилеглі райони побоюються об’єднання із таким сусідом. Та все ж це тимчасово, доводять учасники діалогу. Вибори вже скоро і на зміну нинішній владі прийде нова. Сміляни теж стомились від негативної ситуації у місті.

Намагались спілкуватись і мовою цифр. Тобто, обговорили формування районів відповідно до методичних рекомендацій.

У результаті предметної і аргументованої розмови Роман Боднар все ж пообіцяв ще детально вивчити ситуацію із формуванням районів на Черкащині. Адже, твердить, рекомендації ОДА напрацьовувались ще до його керівництва.