сесія смілянської міської ради

Сесія смілянської міської ради вкотре не зібралась

17 липня міський голова вчергове скликав сесію Смілянської міськради. Усі сподівалися на диво. Вчергове прийшли медики міста. Відклавши усі нагальні справи, приїхав навіть голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар.

До засідання в апараті ради ретельно підготувалися. Яскраво оздобили портретами і депутатські місця. Ноу-хау в сесійній залі активно розвішували радники керівництва міста Оксана та Павло Смоликові. Смілянським обранцям, котрі прийшли, пропонували забрати світлини на згадку. Та все ж більшість депутатів і цього разу на засідання не з’явились.

Піти на поступки і все ж таки досягти компромісу обидві сторони закликали з трибуни депутати, котрі представляють Смілу в обласній раді.

Першим про поступки публічно заявив секретар Смілянської міськради Віктор Федоренко.

Та заява Віктора Федоренка не допомогла. Офіційно готові взяти участь у роботі сесії зареєструвались лише 12 депутатів. Тож голова Черкаської облдержадміністрації запропонував у більш вузькому колі провести погоджувальну раду, на якій спробувати сформувати дорожню карту і порядок денний, що влаштував би обидві  конфліктуючі сторони.