Нетверезий смілянин із собакою жорстоко побив людину

Нетверезий смілянин із собакою жорстоко побив людину

Прикрий випадок стався вихідними у Смілі біля магазину «Троянда». Це мікрорайон Богдана. Чимало відео з цього приводу виклали свідки подій у соцмережі. Це був суботній вечір. З коротких роликів видно вже, що один чоловік майже непритомний лежить на землі, а інший з собакою продовжує його бити ногами. Люди поруч просять чоловіка забрати собаку і припинити хуліганство. Він поводиться агресивно і явно видно, що не тверезий.

Вже в коментарях сміляни виплеснули своє обурення такими діями. Свідки подій пишуть, що конфлікт розпочався, бо постраждалий зробив зауваження власнику собаки, що той вигулює  чотирилапого без повідка та без намордника. Також в коментарях люди , що  мешкають в цьому ж мікрорайоні пишуть , що впізнали чоловіка, який б’є лежачого. Твердять він або колишній працівник поліції, або і нині там працює. Свого Бориса, а саме так звуть вівчарку, він завжди водить без повідка, пишуть в коментарях. З відео видно, що сп’янілий господар собаки декілька разів уходить з місця подій, потім  починає лаятись з перехожими і знову повертається до своєї жертви.

Свідки намагались лише словесно зупинити забіяку, фізичної сили до нього не застосовували, мабуть все ж боялись собаку. Проте люди все ж поліцію і швидку допомогу викликали.  Правоохоронці приїхали, але, пишуть ті ж свідки, агресивного чоловіка з собакою відпустили.  Щодо стану потерпілого ніяких точних даних немає. Його забрала швидка.