Міський голова Анатолій Бондаренко провів робочу зустріч з директором Департаменту освіти та гуманітарної політики Сергієм Вороновим та обговорив стан готовності черкаських шкіл та дитсадочків до нового навчального року.
ідентифікатор медіа L10-01833
Міський голова Анатолій Бондаренко провів робочу зустріч з директором Департаменту освіти та гуманітарної політики Сергієм Вороновим та обговорив стан готовності черкаських шкіл та дитсадочків до нового навчального року.