Гонки на мотоциклі завершились аварією

У Смілі знову сталось ДТП. І знову ж все на тій же вулиці Незалежності. Цього разу не розминулись водійка Жигулі та мотоцикліст із пасажиркою.

В результаті зіткнення найбільше дісталось саме цій дівчині. Як вона сама написала на с своїй сторінці в Інстаграмі : «У мене на даний час, відповідно до виписки лікарів, багато садин на тілі, тріщина в нозі, забій та порвані зв’язки, а також струс мозку». Хлопець мотоцикліст не постраждав, але ж молоді люди, твердять , що ще будуть проходити обстеження. Судячи з фото в соцмережах дівчина на мотоциклі була не лише без нижньої частини одягу, а й без шолома.

Наразі покази учасників ДТП, які є в інтернеті різняться. Чи то водійка Жигулі почала здійснювати розворот, порушуючи правила, чи то мотоцикліст не дотримувався правил безпечної дистанції. Але чітко зрозуміло, що водій двоколісного значно перевищував швидкість. Про це пишуть і свідки, що не раз бачили як він і до цього «ганяв» містом.

У машині Жигулі крім водійки була і дитина. Вони не постраждали. А от хто і які правила дорожнього руху порушив і спричинив ДТП будуть з’ясовувати правоохоронці.