анатолій бондаренко, мер черкас, володимир зеленський, мер черкас бандит, міський голова черкас,

Відтепер навіть президента можна назвати бандитом, і це буде “особисте оціночне судження” – рішення суду

Печерський суд відмовився задовольнити позов мера Черкас Анатолія Бондаренка до президента України Володимира Зеленського про захист честі, гідності і ділової репутації, повідомив у неділю, 11 жовтня «Судовий репортер» з посиланням на рішення від 1 жовтня.

Як відомо, 20 травня на прес-конференції Володимир Зеленський, відповідаючи журналісту, назвав мера Черкас бандитом та особою, стосовно якої відкрито 19 кримінальних проваджень.

У відповідь мер Черкас подав позов до суду, оскільки вважає інформацію неправдивою і такою, що є не критикою його діяльності, а приниженням честі та гідності особи.

Бондаренко отримав довідку з МВС, що станом на 1 червня 2020 до кримінальної відповідальності не притягувався, незнятої чи непогашеної судимості не має, у розшуку не перебуває. Офіс Генпрокурора повідомив, що на 2 червня 2020 року встановлено кримінальне провадження від 23 серпня 2018 року, в якому є дані про повідомлення Бондаренку підозри у зловживанні владою і перешкоді діяльності депутатів міської ради. В той же час є інформація, що кримінальне провадження було закрито. Інших кримінальних проваджень, у яких Бондаренко притягувався як підозрюваний, не знайдено, йдеться у повідомленні «Судового репортера».