Смілянські підприємці стали учасниками протестів у Києві

Підприємці Сміли відстоювали своє право на працю на майдані в Києві, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав голова спілки підприємців міста Олександр Ніколаєв.

«Податковий Майдан #SaveФОП» розпочався 3 листопада. Ця акція протестів проти запровадження РРО (касових апаратів) та тотального ведення бухгалтерського обліку з усіма первинними документами для всіх видів діяльності і груп. Такі “новації”, переконані представники мікробізнесу, знищать багатьох підприємців України. Їх планують запровадити з 1 січня 2021 року. Тому на майдан до Верховної Ради України з’їхалось близько п’яти тисяч підприємців з усіх куточків країни, пише смілянський бізнесмен.

Було дуже галасливо і, головне, ми привернули увагу наших депутатів. Вони зібралися на екстрену нараду в спікера Разумкова, по результатам якої, депутати різних фракцій вийшли до мітингарів і пообіцяли, що ці “нововведення” відтермінують на рік, до 1 січня 2022 року. А впродовж цього часу знайдуть компромісні варіанти цих Законів.

Це не кінцева перемога, але ця акція показала, що разом ми велика сила. І тому всім дякуємо, хто безпосередньо взяв участь в акції та допомагав фінансово.

Також паралельно із підприємцями на мітинг вкотре вийшли і «євробляхери». Власники автомобілів з іноземною реєстрацією вимагали переглянути процедуру оподаткування, а точніше, щоб вартість розмитнення не перевищувала 35% від загальної вартості автомобіля.

Крім цього, люди вимагають від народних депутатів проголосувати за законопроєкт №3704, який має спростити легалізацію транспортних засобів з іноземною реєстрацією. У цьому мітингу теж брали активну участь сміляни.