Обласний центр соціально-психологічної допомоги працює у Смілі

З 2012 року в Смілі функціонує комунальний заклад «Обласний центр соціально – психологічної допомоги» Черкаської обласної ради. Тут можуть знайти прихисток сім’ї та особи, які опинились у скрутних чи кризових життєвих обставинах з усієї Черкащини.

Працівники Центру закликають всіх, хто є жертвами насильства у сім’ях, або просто потрапили у кризу, звертатись до органів влади у їх населених пунктах. Відомості про цей заклад є скрізь. Такі люди не кинуті напризволяще. Їм є де пожити і отримати допомогу. У приміщенні Центру тепло, затишно, забезпечені всі побутові умови. Фахівці надають комплексну допомогу своїм мешканцям.

Самі працівники Центру не сидять склавши руки. Зараз ведуть також роз’яснювальну роботу, щоб новостворені ОТГ знали куди можна направити кризові сім’ї, або окремих осіб у складних життєвих обставинах.

Крім тієї допомоги, що можуть надати фахівці Центру своїм мешканцям, вони мають і інші потреби. Зокрема часто у родин, які тікають від насилля, з собою немає навіть елементарних речей. Тут вже нераз приходила на допомогу смілянська громада, розповідає директор закладу. Нещодавно від благодійників Центр соціально – психологічної допомоги отримав чергові пакунки з речами для дітей та дорослих.

Можливо люди, які потребують вищезазначеної психологічної і соціальної допомоги, не мають змоги дивитись телевізор чи інтернет. Тож допоможіть їм дізнатись про цей Центр ви. Не будьте байдужими до чужого горя.