5 випадків керування в стані сп’яніння задокументували черкаські патрульні за минулу ніч

Вночі під час патрулювання міста екіпаж поліцейських зупинив автомобіль Toyota Carina за порушення правил дорожнього руху. За кермом перебував громадянин із явними ознаками алкогольного сп’яніння.

У встановленому законом порядку чоловіка доставили до лікаря-нарколога, де за результатами огляду встановили, що громадянин керував автомобілем напідпитку. Окрім цього, інспектори з’ясували, що водій обмежений в праві керування транспортними засобами.

Поліцейські склали на керманича адміністративні протоколи за ч.1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння) КУпАП, ч.3 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами) КУпАП та винесли постанову за ч.2 ст. 122 (Порушення користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку) КУпАП.

Загалом за минулу ніч черкаські патрульні виявили 5️ випадків керування транспортним засобом у стані сп’яніння. Кожен правопорушник отримав свій адміністративний протокол за статтею 130 КУпАП (Керування в стані сп’яніння). Матеріали справ направлено до суду для розгляду.