У Черкасах СБУ викрила лікаря військово-лікарської комісії на вимаганні грошей з призовників за надання медичного висновку ВЛК про непридатність до проходження строкової військової служби

Служба безпеки України затримала лікаря, який входить до військово-лікарської комісії Черкаського обласного військового комісаріату, на вимаганні грошей від призовників.

Про це повідомила речниця УСБУ в Черкаській області Катерина Дрога.

Оперативники спецслужби встановили, що зловмисник налагодив корупційну схему отримання коштів за вирішення питання щодо ухилення від військової служби. Лікар «погорів» на отриманні неправомірної вигоди за надання медичного висновку ВЛК про непридатність до проходження строкової військової служби.

Правоохоронці затримали фігуранта справи поблизу місця роботи під час отримання чергового хабара. Наразі вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру в скоєнні злочину.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, тривають слідчо-оперативні дії для встановлення інших фактів протиправної діяльності затриманого.

Викриття зловмисника проводилось спільно зі слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом Черкаської обласної прокуратури.