Тривають змагання серед виробничих бригад електромереж усіх філій ПАТ «Черкасиобленерго»

Мета конкурсу — відпрацювати і показати відмінні знання та навички, якими має володіти енергетик, виконуючи роботи в діючих електроустановках.

Серед учасників є молоді працівники, які беруть участь у конкурсі вперше, а є досвідчені енергетики, які зможуть передати свої знання і навички молоді.

Огляд-конкурс складається з чотирьох завдань, одне з яких — звільнення потерпілого від дії електричного струму. На цьому етапі швидкість, правильність та оперативність командних дій має бути на найвищому рівні.

Щоб зменшити ймовірність ураження електричним струмом, багато часу приділяється і теоретичним, і практичним навичкам працівників.

Не менш важливе завдання конкурсу — роботи на трансформаторних підстанціях та повітряних лініях електропередачі.

Перевіряється також технологія монтажу гаків на проміжній опорі 0,4 кВ, на яких за допомогою затискачів буде підвішуватися СІП.

Переможців визначить колегія у складі представників дирекції технічної, дирекції з охорони праці та пожежної безпеки Товариства. Згідно з правилами змагань, учасники-переможці, які посіли І та ІІ місце, боротимуться за перемогу у заключному огляді-конкурсі. Найкращі бригади, які покажуть якісну командну роботу, відзначать заохоченнями та цінними призами.