Внаслідок ДТП, що сталася вранці 2 вересня 2021 року, утворився багатокілометровий корок. Поліція організувала реверсний рух.
Водій автівки Ford Transit з причепом перед виїздом не забезпечив правильність розміщення вантажу, не стежив за дорожньою обстановкою, внаслідок чого при пориві вітру відбулося перекидання причепа з вантажем. Водій віз басейн, який падаючи на зустрічну смугу автодороги, здійснив зіткнення з автомобілем ЗАЗ Lanos. Патрульні оформили дорожню пригоду й склали на винуватця протокол відповідно до ст. 124 – порушення ПДР, що призвело до ДТП.
![](https://i0.wp.com/antenna.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/240128419_1832474376924192_8735713269503325478_n-768x1024-1.jpg?resize=640%2C853&ssl=1)