ДЮСШ-11: булінг триває?

Раніше в ЗМІ вже висвітлювали ситуацію з булінгом у ДЮСШ-11, коли одну дитину цькували діти в команді та їхні батьки. Пізніше до цього цькування підключився і тренер, якому деякі батьки виставили умову, щоб цієї дитини не було в команді. І нічого кращого тренер не придумав, як довести дитину до психологічної травми і нервового зриву, відсторонив її від тренувань та ігор у рамках першості України, а потім і зовсім виключив зі школи.

Нагадаємо, що мова йде про команду 2007 року під керівництвом тренера Вадима Юрченка.

Після відсторонення дитини, яка постраждала від булінгу, з команди протягом місяця пішли ще 7 дітей, “неугодних” тренеру. Деякі батьки просто забирали своїх дітей із команди, боячись методів впливу і психологічного тиску тренера на дітей.

Розгляд у поліції за цим фактом закрили, порушуючи всі законні терміни і процедури, а так само ігноруючи факти і докази. Наразі цим питанням займається прокуратура. Але дуже складно що-небудь відстояти, навіть маючи достатньо доказів, коли всі державні органи і управління поліції зацікавлені в приховуванні ситуації. А “кругова порука” дозволяє дійовим особам і зовсім уникнути відповідальності.

Хочеться відзначити, що тренер Вадим Юрченко виключив дитину, про яку говорилося на початку статті, написавши рапорт керівництву школи про те, що йому не відомо, з якої причини дитина не відвідує тренування. Абсурдність ситуації зашкалює… Особливо з урахуванням того, що Юрченко дає пояснення поліції, а керівництво школи регулярно дає відписки на адвокатські запити і запити інших організацій.

Більш того, намагаючись піти від скандалу, тренер пише заяву про звільнення за власним бажанням, але в той же час він продовжує тренувати команду 2007 року і супроводжувати їх на ігри. Ви запитаєте, як це? У цьому питанні ще належить розібратися.

Більше того, на адресу дитини і батьків продовжують надходити погрози, щоб цю справу залишили в спокої.

Ми будемо і далі висвітлювати цю проблему в ЗМІ, щоб винні не змогли піти від відповідальності, а подібна ситуація ніколи більше не повторилася, і щоб жодна дитина не постраждала від рук непрофесіоналів і шахраїв.

фото ілюстративне

* редакція може не поділяти думку авторів публікації