Станіслав Коломієць

Очільник муніципальної інспекції не хоче їздити на роботу тролейбусом, тому орендує бюджетним коштом елітний позашляховик за майже 400000 грн

Управління інспектування Черкаської міської ради оголосило тендер на прокат пасажирських транспортних засобів із водієм. Очікувана вартість цієї послуги 395 341,01 грн.

Відповідну інформацію оприлюднили у групі жарЧе у Facebook.

У коментарі журналістам «Про все» начальник управління інспектування Черкаської міської ради Станіслав Коломієць інформацію щодо прокату автомобіля підтвердив.

— Уже два роки користуюся цією послугою, після того, як мій особистий автомобіль марки Lexus спалили через мою професійну діяльність. Тому міський голова дозволив брати автомобілі в оренду, мені ж не в тролейбусах їздити, а кошти за мій пошкоджений автомобіль мені ніхто не відшкодовував, — розповів Коломієць.

Дивіться також: ГОЛОВНИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ІНСПЕКТОР ЧЕРКАС СТАНІСЛАВ КОЛОМІЄЦЬ ПОЧИНАВ СВОЮ КАР’ЄРУ ЗВИЧАЙНИМ “ГОПНИКОМ”: У 2008 РОЦІ ЙОГО БУЛО ЗАСУДЖЕНО ЗА ГРАБІЖ, НАСИЛЬСТВО ТА КРАДІЖКУ

Також він підтвердив, що орендована автівка має відповідати певним критеріям, тобто бути новою.

— Я не хочу, щоб автівка ламалася та доводилося ще платити за її ремонт. Тим більше, орендованим автомобілем користується все управління інспектування, адже свого транспорту в нас немає, — повідомив Станіслав Коломієць.

Як зазначають у групі жарЧе у Facebook, згідно тендерної документації, це має бути Jeep Grand Cherokee або еквівалент:

– тип кузова: 5 дв. Позашляховик/або універсал-В;
– об’єм двигуна, куб. см .: не менше 3000;
– потужність, к.с.: не менше 245;
– тип приводу: cистема автоматичного повного приводу;
– кількість місць: не менше 5 (з водієм);
– наявність системи охолодження та підігріву салону автомобіля;
– підігрів сидінь;
– подушку безпеки – наявні;
– вогнегасник, аптечка.

Графік роботи: понеділок-четвер з 8:00 до 17:15, п’ятниця з 8:00 до 16:00. Кількість – 2241 маш/год.

«Звісно, негоже їздити в тролейбусі людині, котра отримує заробітну плату з податків громадян та має два золотих годинники Rolex, та золотий годинник Zenith. Ще Станіслав Анатолійович забув уточнити, що в його власності три авто. А саме: BMW Х5; Lexus LS 430; Toyota Sequoia. Але кому це цікаво», написав Володимир Марченко у групі ЖарЧЕ.