Управління інспектування Черкаської міської ради оголосило тендер на прокат пасажирських транспортних засобів із водієм. Очікувана вартість цієї послуги 395 341,01 грн.

Відповідну інформацію оприлюднили у групі жарЧе у Facebook.

У коментарі журналістам «Про все» начальник управління інспектування Черкаської міської ради Станіслав Коломієць інформацію щодо прокату автомобіля підтвердив.

— Уже два роки користуюся цією послугою, після того, як мій особистий автомобіль марки Lexus спалили через мою професійну діяльність. Тому міський голова дозволив брати автомобілі в оренду, мені ж не в тролейбусах їздити, а кошти за мій пошкоджений автомобіль мені ніхто не відшкодовував, — розповів Коломієць.

Дивіться також: ГОЛОВНИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ІНСПЕКТОР ЧЕРКАС СТАНІСЛАВ КОЛОМІЄЦЬ ПОЧИНАВ СВОЮ КАР’ЄРУ ЗВИЧАЙНИМ “ГОПНИКОМ”: У 2008 РОЦІ ЙОГО БУЛО ЗАСУДЖЕНО ЗА ГРАБІЖ, НАСИЛЬСТВО ТА КРАДІЖКУ

Також він підтвердив, що орендована автівка має відповідати певним критеріям, тобто бути новою.

— Я не хочу, щоб автівка ламалася та доводилося ще платити за її ремонт. Тим більше, орендованим автомобілем користується все управління інспектування, адже свого транспорту в нас немає, — повідомив Станіслав Коломієць.

Як зазначають у групі жарЧе у Facebook, згідно тендерної документації, це має бути Jeep Grand Cherokee або еквівалент:

– тип кузова: 5 дв. Позашляховик/або універсал-В;
– об’єм двигуна, куб. см .: не менше 3000;
– потужність, к.с.: не менше 245;
– тип приводу: cистема автоматичного повного приводу;
– кількість місць: не менше 5 (з водієм);
– наявність системи охолодження та підігріву салону автомобіля;
– підігрів сидінь;
– подушку безпеки – наявні;
– вогнегасник, аптечка.

Графік роботи: понеділок-четвер з 8:00 до 17:15, п’ятниця з 8:00 до 16:00. Кількість – 2241 маш/год.

«Звісно, негоже їздити в тролейбусі людині, котра отримує заробітну плату з податків громадян та має два золотих годинники Rolex, та золотий годинник Zenith. Ще Станіслав Анатолійович забув уточнити, що в його власності три авто. А саме: BMW Х5; Lexus LS 430; Toyota Sequoia. Але кому це цікаво», написав Володимир Марченко у групі ЖарЧЕ.

Від editor