Водії та навідники бронемашин пройшли підготовку на Черкащині

Понад 20 прикордонників завершили курс навчання за програмою підготовки водіїв та навідників бронетранспортерів, бойових броньованих автомобілів.

На вступних заняттях викладачі Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби імені генерал-майора Ігоря Момота ознайомили особовий склад з призначенням, тактико-технічними характеристиками, особливостями експлуатації бронемашин та матеріальною частиною кулеметів.

Практична спрямованість процесу навчання полягала в набутті членами екіпажу навичок роботи з обладнанням БТР, проведенні монтажу і демонтажу озброєння. Також приділяли увагу відпрацюванню взаємодії екіпажу в умовах, максимально наближених до реальних.

На засніженому автодромі та на місцевості з ускладненим рельєфом прикордонники впевнено долали природні та штучні перешкоди. Поки водії бронетранспортерів та бойових броньованих автомобілів «КрАЗ Кугуар» долали схили, косогори та підйом, на військовому стрільбищі навідники виконували практичні стрільби з місця, влучно вражаючи визначені цілі.