челюскінці

Поблизу Жовниного у вихідні з крижини рятували «челюскінців»

На Черкащині рибалки вирішили випробувати долю і вийшли на лід порибалити. Крижину зі сміливцями ловили поліцейські, працівники ДСНС та рибалки-промисловики.

20 лютого на Дніпрі біля села Жовнине 8 осіб вирішили порибалити. Лід, на якому вони перебували, тріснув, і люди опинилися на відколотій крижині. Самостійно дістатися берегу рибалки не змогли.

Надавали допомогу «челюскінцям» інші рибалки, рятувальники та поліцейські. Вони човнами доправили врятованих чоловіків на берегову лінію. Наразі життю та здоров’ю рибалок нічого не загрожує.

Рибалки вирішили випробувати долю і вийшли на лід. Крижину зі сміливцями ловили поліцейські, працівники ДСНС та рибалки-промисловики.

Нагадуємо: виходити на лід можна тільки за умови, коли його товщина становить щонайменше 7 см. Рибалити дозволяється, якщо цей показник сягне 10-12 см. Не можна бити багато лунок. Рибалки повинні мати при собі мотузку, аби витягти потерпілого, та ніж чи інший предмет, яким би можна було зачепитися за лід, щоб врятуватися, в разі, коли поруч немає нікого. До того ж ідучи на лід, варто повідомити близьких про своє місце знаходження.

Сектор комунікації поліції Черкаської області