«Нова якість»: імовірність появи міток та позначок на дахах будинків, які обслуговує компанія, малоймовірний, оскільки доступ до них обмежений

Щодо міток на дахах будівель. Інформуємо: майже у всіх будинках, які обслуговує управлінська компанія “Нова якість”, доступ до покрівлі обмежений. Тому імовірність появи таких міток на них дуже низька. Лише в кількох десятках будинків дахи відкриті.

Ми закликаємо мешканців бути пильними. Якщо ви знаєте, що у вашому будинку відкритий дах, — телефонуйте до нашого кол-центру та повідомте про це. Наші аварійні бригади працюють у звичайному режимі. Ми оперативно виїдемо на адресу та перевіримо покрівлю.

Якщо ж ви помітили невідомих чи підозрілих осіб у своїх під’їздах — негайно повідомляйте поліцію.

До того ж повідомити про виявлені мітки, які окупанти лишають на дорогах, можна і через спеціальний бот: https://t.me/ukraine_avanger_bot

Фото необхідно робити через бот та додавати геомітку.

ВАЖЛИВО!

Також до бота громадяни можуть передавати інформацію щодо переміщення ворогів, їх техніки та цілевказників.

Правоохоронці просять громадян бути максимально уважними. Адже підозрілі предмети на вулицях населених пунктів можуть бути сигналами для російського агресора або приховувати потенційну небезпеку. Про всі підозрілі знахідки повідомляйте поліцію.