23 листопада гуманітарний караван, якій складали вантажівки та мікроавтобуси, доставив у Нововоронцовку на Херсонщині гуманітарну допомогу для мешканців. Допомогу організували Черкаська міська рада, Резервний корпус ЗМУ та волонтери.
Нововоронцовка опинилася на лінії боїв з окупантом. Інфраструктура громади пошкоджена в результаті численних обстрілів і нині перебуває у постійній небезпеці, адже ворог поруч, на іншому березі Дніпра, і від нього мешканців відділяють лише кілька кілометрів Каховського водосховища.
![](https://i0.wp.com/antenna.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/241122_novovorontsovka2.jpg?resize=593%2C445&ssl=1)