Жебрацьке життя

У Черкасах черговий скандал. Інтернет-ресурс «Твій місцевий депутат» оприлюднив декларації депутатів черкаської міської ради. Виявилося, що лідер місцевого Укропу, соратник колишнього міського голови Черкас Сергія Одарича Руслан Зоря за весь 2014 рік заробив 10 тисяч 42 гривні 8 копійок, що у середньому складає щомісячно 836 гривень 83 копійки.

Таку інформацію народний обранець подав до міської виборчої комісії коли балотувався на місцевих виборах, що відбулися у жовтні минулого року.

Відомо, що Руслан Зоря – достатньо заможна людина, що має автомобіль бізнес-класу, а його родина займається ріелторським бізнесом і володіє принаймні кількома земельними ділянками у Черкасах, частина яких розташована в скандальному елітному мікрорайоні «Поляна». Сам Руслан Зоря мешкає в цьому ж мікрорайоні в престижному та чималому маєтку, площа якого на перший погляд має щонайменш дві сотні квадратних метрів.

Та чи могла людина з такими жебрацькими статками дозволити собі займатися політикою та вести відверто буржуазний спосіб життя?

Але все це питання до фіскальної служби та правоохоронців, які таки мають звернути увагу на відмінності між задекларованими статками депутата-жебрака та його витратами. Поки на це звернули увагу лише журналісти та громадськість Черкас.