Працівники КП «Благоустрій» прибирають схили Дніпра

Аби підтримувати належний санітарний стан Дніпрових схилів, працівники КП «Благоустрій» прибирають на цій території аварійні рослини, сміття, розчищають самосіви.

За словами в.о. директора КП «Благоустрій» Андрія Сопілкова, робота з прибирання аварійних дерев на схилах Дніпра не припиняється впродовж всього року. Нині, зокрема, працівники підприємства проводять санітарну обрізку дерев, прибирають повалені й аварійні рослини, зламане гілля, опале гілля, будівельне та побутове сміття.

«Працівники КП «Благоустрій» обслуговують понад 70 гектарів необлаштованих територій міста. Причому працюємо і в дощ, і в сніг, і в мороз, — розповідає Андрій Сопілков. — У ці дні погода максимально сприяє роботі, тому намагаємося використовувати робочий час максимальною ефективно. Після проведення валки і спилювання старих та ушкоджених дерев будемо утилізувати деревні відходи.

На жаль, люди викидають на Дніпрових схилах і в інших місцях багато будівельного та побутового сміття. Тому ми просимо людей дотримуватися культури поведінки, поважати працю комунальників і виносити сміття лише у спеціально відведені для цього місця. Адже благоустрій міста – справа кожного жителя нашої громади».