У ПАТ «Черкасиобленерго» запрацював інформаційний telegram-канал

Відтепер дізнатись про актуальні новини Товариства, отримати інформацію про стан енергетичної мережі, планові роботи з її підтримки та в цілому про роботу енергетиків Черкащини можна в офіційному Telegram-каналі ПАТ «Черкасиобленерго».

Канал створений для зручного та швидкого доступу усіх споживачів до найважливішої інформації, він вже працює у постійному режимі відсьогодні.

В основному новий онлайн-ресурс буде містити важливі повідомлення та новини компанії, а також інформацію про графіки погодинних відключень, які діятимуть на Черкащині, рекомендації щодо раціонального використання електроенергії та актуальну інформацію про роботу енергетичних об’єктів.

Для того, щоб підписатися на канал, користувачам необхідно завантажити додаток Telegram та знайти на канал ПАТ «Черкасиобленерго» за назвою або відсканувати qr-код на зображенні чи перейти за посиланням https://t.me/pat_cherkasyoblenergo.

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до нашого каналу та отримувати актуальну інформацію в режимі онлайн.

Нагадаємо, що актуальну інформацію споживачі можуть дізнатися і на офіційному сайті ПАТ «Черкасиобленерго» та Facebook-сторінці. Реєструйтеся в особистому кабінеті споживачапаблік-акаунті ViberTelegram-боті та користуйтеся зручними сервісами для комунікації з Товариством.

Також кол-центр 24/7 ПАТ «Черкасиобленерго» працює цілодобово і надає консультації з будь-яких питань щодо розподілу електричної енергії за за багатоканальними номерами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48, 0800-501-328.