ПАТ «Черкасиобленерго» інформує щодо впровадження та забезпечення функціонування центральної інформаційно-телекомунікаційної платформи Датахаб

ПАТ «Черкасиобленерго», як Оператор системи (далі ОС), в рамках реалізації заходів щодо впровадження та забезпечення функціонування центральної інформаційно-телекомунікаційної платформи Датахаб (далі Датахаб), в частині ведення центрального реєстру точок комерційного обліку на ринку електричної енергії, адміністрування процесів зміни електропостачальника та припинення електропостачання, повідомляє наступне.

Відповідно до положення пункту 12.4.10 Кодексу комерційного обліку електричної енергії, Адміністратор комерційного обліку визначає дату початку інформаційного обміну між учасниками ринку через Датахаб у рамках окремих процесів, передбачених Правилами роздрібного ринку та цим Кодексом, для окремих областей комерційного обліку, про що повідомляє учасників ринку.

Враховуючи це, інформуємо щодо впровадження з 24.04.2023 р. для учасників ринку — електропостачальників та споживачів, які здійснюють діяльність на території області обліку ОС — ПАТ «Черкасиобленерго» функціональних модулів за процесами зміни електропостачальника, зміни на електропостачальника «останньої надії» та супутніми процесами.

Разом з тим, звертаємо увагу, що з 24.04.2023 р. всі запити щодо зміни електропостачальника, приєднання нових точок, зміни комерційної пропозиції, припинення/відновлення електропостачання буде здійснюватися виключно в електронній формі через централізовану інформаційно-комунікаційну платформу Датахаб.