Поліція Черкащини втратила 10-х Героїв, які до свого останнього подиху захищали Україну й навіки залишаться для кожного з нас прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її світле майбутнє…
Керівництвом ГУНП в Черкаській області прийнято рішення про оголошення конкурсу на макет муралу для увічнення пам’яті про наших полеглих Героїв, зображення якого планується розмістити на торцевій стіні адмінбудівлі ГУНП в Черкаській області (з урахуванням в ескізі 5-ти віконних отворів).
![](https://i0.wp.com/antenna.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/FB_IMG_1689958826768.jpg?resize=344%2C454&ssl=1)
До участі у конкурсі запрошуються всі, хто має до цього хист та бажання. Надсилайте свої ескізи на ел.адресу ssgr-ukz@ukr.net у місячний термін від оголошення початку конкурсу. Макет муралу буде визначатися комісійно.