Майже 300 млн грн із передбачених у бюджеті на 2023 рік 350-х уже профінансовано на потреби військових

Для перемоги України в цій цинічній та несправедливій війні з росією свої зусилля нині об’єднують органи державної влади та місцевого самоврядування. Від початку повномасштабного вторгнення рф у Черкасах для підвищення обороноздатності країни та підготовки території міста до оборони в особливий період передбачили понад 750 млн грн.

Міський голова Анатолій Бондаренко наголошує: видатки на зміцнення оборони, безпеку людей, соціальних захист військових та їхніх родин – одні з основних у бюджеті Черкас.

– Війна триває. І Черкаси підтримуватимуть наших захисників стільки, скільки це буде необхідно та наскільки дозволятимуть ресурси, – прокоментував міський голова. – Кошти, які ми спрямували в бюджеті міста для зміцнення обороноздатності України, – передбачили безпосередньо за офіційними запитами військових. Разом із тим, ми розуміємо, що потреби змінюються, тому ми постійно переглядаємо бюджет на користь ЗСУ та силових структур. Черкаси були і залишатимуться надалі надійним тилом для Збройних Сил України.

Додамо, що за 7 місяців 2023 року надходження ПДФО до бюджету Черкаської міської територіальної громади з грошового забезпечення військовослужбовців та інших військовозобов’язаних склали 450,07 млн грн.

Тільки від початку 2023 року для підсилення оборони виконавчий комітет та депутати Черкаської міської ради передбачили в головному кошторисі міста 344,8 млн грн. Ці кошти спрямували підрозділам за різними програмами, серед них:

►Програма підтримки Збройних Сил України – 137,4 млн грн
►Міська цільова програма заходів та робіт з територіальної оборони м.Черкаси – 77,2 млн грн
►Програма протидії тероризму на території м.Черкаси – 14,0 млн грн
►Програма забезпечення законності та профілактики правопорушень у м.Черкаси – 113,3 млн грн
►Програма реалізації заходів цивільного захисту населення та території Черкаської міської територіальної громади – 2,9 млн грн

Із них 292,4 млн грн – уже профінансували.

У розрізі програм це:

►Програма підтримки Збройних Сил України – 123,0 млн грн
►Міська цільова програма заходів та робіт з територіальної оборони м.Черкаси – 49,1 млн грн
►Програма протидії тероризму на території м.Черкаси – 14,0 млн грн
►Програма забезпечення законності та профілактики правопорушень у м.Черкаси – 103,3 млн грн
►Програма реалізації заходів цивільного захисту населення та території Черкаської міської територіальної громади — 2,9 млн грн

– Ми реагуємо на всі звернення, які надходять від наших військових до Черкаської міської ради, – розповів перший заступник міського голови Сергій Тищенко. – Кошти, виділялися на такі потреби для військових підрозділів як: запчастини та ремонт техніки, придбання паливо-мастильних матеріалів, матеріально-технічних засобів (дальномірів, тепловізорів, тепловізійних прицілів, прицілів нічного бачення, системи Starlink, форменого одягу, генераторів, антидронових рушниць, безпілотних літальних апаратів, спеціалізованих автомобілів, ремонт приміщень тощо). Деякі видатки ми, зі зрозумілих причин, наразі не можемо деталізувати через реалії воєнного часу, але кожна гривня, яка передбачена в бюджеті, спрямована за зверненнями підрозділів. Дякуємо нашим захисникам за кожен новий день, який зустрічаємо у відносно спокійних Черкасах.