У нашому місті триває активна робота зі встановлення модульних укриттів. До кінця жовтня буде встановлено 18 таких конструкцій по всьому місту. Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.
Весною 2023 з бюджету міста виділено 15 млн грн для придбання та встановлення цих модульних укриттів. Кошти передані Черкаській обласній військовій адміністрації, яка відповідає за їхнє придбання та встановлення.
![](https://i0.wp.com/antenna.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/121023_ukryttya1.jpg?resize=513%2C288&ssl=1)
Всі нові укриття постійно оновлюються на інтерактивній карті. Наразі в місті функціонують близько 260 укриттів.
Місто також очікує передачу в постійне користування на безоплатній основі від державних форм власності до міста 5 укриттів, призначених для понад 2,5 тис. населення. Після передачі ми негайно розпочнемо приведення цих укриттів до стану готовності до використання.
![](https://i0.wp.com/antenna.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/121023_ukryttya1.jpg?resize=516%2C290&ssl=1)