Близько 9-ї ранку 18 жовтня патрульні отримали повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на вулиці Смілянській за участі п’яти автівок.
Прибувши на місце події, патрульні опитали водіїв та встановили, що водій автомобіля Mercedes-Benz 313 не вибрав безпечної дистанції, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем Opel Zafira, який рухався попереду. Від удару автівка Opel здійснила зіткнення з автомобілем Hyundai Coupe, який у свою чергу здійснив зіткнення з автомобілем Toyota RAV4. Внаслідок чого авто Toyota здійснило зіткнення з автівкою Ravon R2, яке стояло попереду.
На щастя, унаслідок автопригоди ніхто не постраждав.
На керманича автомобіля Mercedes патрульні склали протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП.