Батальйон “Черкаси” відсвяткував другу річницю свого створення

В суботу, 14 травня славетний Окремий мотопехотний батальйон номер 14 , що носить назву “Черкаси” святкував дворічча з дня створення. Утворений на початку російської військовоїагресії військовий підрозділ, раніш був батальйоном територіальної оборони. Більшість бійців, що увійшли до його складу в перші дні війни були добровольцями, мешканцями Черкащини.
За два роки війни в батальйоні несли службу більше 1000 солдат та офіцерів. За цей час батальйон втратив 10 побратимів, більше 50 бійців отримали пораннення. На сьогоднішній момент, славетний черкаський бойовий підрозділ продовжує захищати українську землю на донецькій землі в складі Збройних сил України.
Під час зустрічі бойових друзів, що відбулася в Черкаському обласному військовому комісаріаті, бійцям було вречено державні нагороди, почесні грамоти черкаської міської ради та Обласної державної адміністрації. А журналісти “Антени” продемонстрували документальний фільм, знятий в вересні-грудні 14-го року, коли батальйон Черкаси брав участь в тяжких оборонних боях під містом Волноваха Донецької області. Журналісти нашого телеканалу стали тоді волонтерами, що допомогали в забезпеченні бійців продовольством, військовим одягом, обладнанням та медикаментами. Крім того було відзнято велику кількість репортажів з передової, що демонструвалися раніш в ефірі телеканалу “Антена” під рубрикою “Фронтовий щоденник” і які незабаром увійдуть до повноформатного документального фільму, присвяченому захисникам України від російського агресора.