ТОВ «Каштан-плюс» отримав два місяці випробувального терміну

12 вересня відбувся тендер на суму 200 млн. грн. на закупівлю продуктів харчування для дитсадків. Підприємство «Каштан-плюс», яке роками годує черкаських малюків запропонувало найбільш вигідні пропозиції за цінами нижче ринкових. Це викликало резонанс. Для детального вивчення питання у міськраді було створено спеціальну комісію.

Члени комісії навели конкретні приклади, коли на найуживаніші товари були поставлено завищені ціни, що не збігалися з реальними цінами у накладних. Як виявилося  в ході обговорення заявник подав на участь у тендері неправдиву інформацію, вказавши замість натурального соку ціну за нектар та замість повидла – за джем. Попри те, що ці продукти заборонені у дошкільних закладах.

Натомість представник ТОВ «Каштан-плюс» відхрещується від будь-яких обвинувачень, посилається на інфляцію та індексацію, та запевняє, що підприємство поставлятиме у дитсадки дешеві та водночас якісні продукти.

За словами директора департаменту освіти та гуманітарної політики Марини Бакланової у завідувачів садків, дітей та їхніх батьків немає ніяких нарікань на харчування. Крім того, спеціальна комісія за участю правоохоронних органів не виявила ніяких порушень.

Зважаючи на вище комісія вирішила дати заявнику шанс виконувати умови тендеру протягом двох місяців.  У разі невиконання на  підприємство чекають фінансові санкції у розмірі 5% від суми договору тобто 10 млн. 250 тис. грн.