Працівники Черкаського драмтеатру обурені роботою обласного управління культури

19 жовтня, відповідно до нового закону про контрактну систему в галузі культури було оголошено конкурс на посади керівників державних та комунальних закладів культури. До цього переліку потрапив і Черкаський драмтеатр. Нового керівника обиратиме конкурсна комісія, до якої увійдуть 9 осіб – представники від управління культури та громадськості. Театральний колектив визначився зі своїми делегатами, але так і не дочекався від управління зразків документів, які згідно з офіційним листом потрібно надати не пізніше 2 листопада. У зв᾽язку з цим працівники театру забили на сполох, підозрюючи державний орган влади у навмисному гальмуванні процесу, аби не допустити громадськість до участі у конкурсній комісії. Вирішувати проблему акторам та костюмерам довелося у владних кабінетах.

Прояснити ситуацію у спеціаліста, що курує кадровий напрямок роботи в управлінні працівникам театру не вдалося. Ірина Стадник не змогла пояснити, чому зволікала з відправкою документів, лишень роздрукувала анкети та вручила їх представникам черкаського драмтеатру.

Вибачатися за підлеглих довелося керівнику обласного управління культури Олегу Островському. Спочатку він послався на людський фактор, потім на відсутність інтернету і врешті на працівників театру, які мали б здогадатися і самі роздрукувати необхідні анкети із сайту Міністерства культури України.

На завершення Олег Островський пообіцяв, що конкурс на заміщення вакантних посад керівників обласних закладів культури пройде в прозорий спосіб під пильним оком громадськості та преси.