Сесію Черкаської міськради знову зірвано

Через премії міському голові виникла словесна перепалка між Анатолієм Бондаренком та Олександром Радуцьким.

Олександр Радуцький вимагав поставити першим у порядок денний питання про зменшення премій міському голові та заступникам.

Проект рішення не пройшов необхідних процедур і був внесений з голосу.

Депутати від інших фракцій пропонували першим поставити питання, що стосувалися безпосередньої життєдіяльності міста.

Врешті сесію Черкаської міської ради було закрито, так і не розглянувши жодного питання.

Дивіться також: #ANTENNASTUDIO: Дмитро Кухарчук вважає, що черкаським депутатам не слід боятися ходити на сесії

Депутат Олексій Романов вважає, що приймати будь-які рішення по Парковому узвозу не можна без урахування думки черкащан

Питання розроблення детального плану території Замкової гори та Пагорбу Слави періодично піднімається з травня минулого року.

Дивіться також: У Черкасах піднялася дискусія про забудову історичного середмістя

Обслуговування тепломереж буде здійснюватися тільки на підставі укладених договорів – Павло Карась

Власники, балансоутримувачі або орендарі житла повинні самостійно вибрати компанію, яка буде здійснювати технічне обслуговування мереж. Це може бути будь-яка інша організація, що має відповідні дозвільні документи на виконання таких робіт.

Дивіться також: «У Черкаській міськраді є одна проблема – це Олександр Радуцький», – депутат Карась

Народний депутат Анна Романова взяла участь у круглому столі на тему розвитку туристичної сфери Черкас

Туристична сфера успішно розвивається там, де є ініціатива міської влади. У Черкасах поки немає стратегічного бачення розвитку туристичної сфери.

Дивіться також: У Черкасах створять інноваційний туристичний маршрут

Черкащину відвідав виконувач обов’язків Голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко

Спільно з директором Черкаського обласного центру зайнятості Григорієм Дендемарченком Валерій Ярошенко ознайомився з роботою Золотоніської міськрайонної філії обласного центру зайнятості, поспілкувався з колективом установи.

Директор міськрайонної філії Людмила Павліченко розповіла про особливості на місцевому ринку праці, актуальні вакансії серед роботодавців, затребувані професії серед шукачів роботи, проаналізувала рівень заробітної плати по заявлених вакансіях.

Під час перебування на Золотоніщині очільник служби зайнятості відвідав одне з потужних підприємств харчової промисловості – ТОВ «ФЕС УКР», що спеціалізується на виробництві кавових напоїв та чаю. Нині на підприємстві працює близько 325 осіб, з них 97 громадян, які мають додаткові гарантії та 17 осіб з обмеженими можливостями.

У ході розмови керівник підприємства Сергій Четверов повідомив, що протягом останніх трьох років із 53 поданих роботодавцем вакансій за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовано 49. Колишні безробітні знайшли роботу на таких посадах, як: оператор виробничої дільниці, укладальник-пакувальник, водій навантажувача, робітник з благоустрою, вантажник, бухгалтер, контролер якості, менеджер з персоналу, робітник з благоустрою, охоронник, комірник, тощо. На замовлення роботодавця також було організовано професійне навчання за професією бухгалтер.

За словами Валерія Ярошенка, задля вирішення кадрових питань підприємств робота служби зайнятості, насамперед, повинна полягати в ефективній співпраці з роботодавцями. Окрему увагу він звернув на те, що з метою підвищення конкурентоспроможності клієнтів служби та покращення співпраці з роботодавцями упроваджено нові сервіси – використання відео резюме, онлайн-співбесід із роботодавцями та електронні кабінети шукача роботи і роботодавця, що значно підвищує ефективність самопрезентації, економить час громадян та роботодавців.

– Наші послуги мають бути доступними кожній людині і задовольняти потреби як шукачів роботи, так і роботодавців. Тому саме в діалозі із роботодавцями ми зможемо напрацювати дійсно нові аспекти подальшої співпраці, що в результаті допоможе роботодавцю отримати кваліфікованого співробітника, а безробітним – стабільну роботу», – підсумував Валерій Ярошенко. Також під час спілкування керівник наголосив на пріоритетних завданнях подальшої діяльності служби зайнятості.

Дивіться також: Державна служба зайнятості відзначає 28 річницю від утворення

Вибухівка у Смілянському Будинку рад. Спільне навчання екстрених служб

За ввідною – “замінування” 13 лютого  провели навчання у Смілянському Будинку рад. Участь взяли екстрені служби міста  та працівники СБУ.

За ввідною вибухівка була закладена у вестибюлі на другому поверсі будівлі. Перевірили, як  швидко провели евакуацію та прибули усі відповідні екстрені служби.

Навчання провели без попереднього повідомлення. Мета  – відпрацювання питань мінімізації наслідків, які можуть виникнути у випадку терористичних актів.

Військовий комісар розповів про особливості призову в 2019 році

Військовослужбовцям, які проходять військову службу, держава гарантує ряд соціальних пільг.

Для військовозобов’язаних та військовослужбовців і членів їхніх родин законодавством передбачений цілий ряд соціальних гарантій.

За військовослужбовцями зберігаються робочі місця та середній заробіток незалежно від підпорядкування та форми власності підприємства.

Черкаський об’єднаний міський військовий комісаріат: м. Черкаси вул. Хоменка, 19, тел. (0472) 63-75-25

Смілянські рятувальники вкотре провели рейд житловим сектором

З початку 2019 року на Черкащині сталося 110 пожеж, внаслідок яких загинуло 9 осіб.

Тому, з метою зменшення кількості пожеж у житловому секторі рятувальники щодня проводять профілактичні бесіди з громадянами. Так, 13 лютого, фахівці Смілянського РВ У ДСНС  України у Черкаській області разом з волонтерами провели рейд житловим сектором та в місцях із масовим перебуванням людей у м. Сміла.

Під час профілактичних бесід, рятувальники розповідали людям про правила пожежної безпеки, наголошували, що необхідно уважно слідкувати за станом електромереж, обігрівальними приладами, пічним опаленням, не палити у ліжку, а також , як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Аби люди пам’ятали та дотримувалися елементарних правил пожежної безпеки, рятувальники вручали пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки та алгоритмом дій в екстрених випадках.

Дивіться також: На вулиці Героїв Сталінграду в Черкасах загорівся 14-поверховий будинок