Живий ефір: Валерій Воротник та Владислав Пустовар

У Черкасах працює фонд «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЧЕРКАСИ ПРОТИ КОРОНАВІРУСУ -19», створений для допомоги нашому місту в боротьбі з епідемією COVID19. Очолює фонд Владислав Пустовар, із яким ми і поговорили про реалізацію основної мети фонду – захист медпрацівників.

Читати далі Живий ефір: Валерій Воротник та Владислав Пустовар

Смерч пронісся Смілянщиною

5 травня в окремих районах Житомирської, Чернігівської, Сумської, Київської, Черкаської, Дніпропетровської та Полтавської областей вирувала негода. Частиною регіонів навіть пронеслися руйнівні торнадо. Не оминув смерч і Смілянщину.

Читати далі Смерч пронісся Смілянщиною

Живий ефір: Валерій Воротник і Юрій Єфремов. Феномен Бондаренка і місія Зеленського

Українці висловлюють величезну підтримку міському голові Черкас у протистоянні "Бондаренко VS Зеленський": 90% проти 7%.

Читати далі Живий ефір: Валерій Воротник і Юрій Єфремов. Феномен Бондаренка і місія Зеленського

Живий ефір: Валерій Воротник та адвокат Іван Кривов’яз говорили про рішення черкаського виконкому щодо послаблення карантинних обмежень та його наслідки

Чи відповідає Конституції запровадження карантину? Чи порушив закон виконавчий комітет, приймаючи рішення про пом'якшення карантинних обмежень?

Чому поліція, яка не склала, за деякою інформацією, жодного протоколу на людей, що під час карантину гуляли у парках, тепер "пішли в народ" і почали масово "попереджати" підприємців щодо карантинних вимог?

Читати далі Живий ефір: Валерій Воротник та адвокат Іван Кривов’яз говорили про рішення черкаського виконкому щодо послаблення карантинних обмежень та його наслідки

У Черкасах зменшився інтервал руху громадського транспорту та починає працювати маршрут №5

Як повідомляють у відділі транспорту Черкаської міської ради, у Черкасах змінився графік руху автобусних маршрутів. А саме: зменшився інтервал руху та додалися деякі маршрути.

Читати далі У Черкасах зменшився інтервал руху громадського транспорту та починає працювати маршрут №5

Показник обстежених на COVID19 у Черкасах удвічі вищий, ніж середній по Україні

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

Читати далі Показник обстежених на COVID19 у Черкасах удвічі вищий, ніж середній по Україні

Порибалив: за 6 лящів та стерлядь браконьєру «світить» сплата 49 тисяч компенсації і кримінальна відповідальність

4 травня 2020 року працівниками Управління державного (екологічного) нагляду контролю у Черкаській області Держекоінспекції Центрального округу спільно з поліцейськими водного патруля РО ВО Управління патрульної поліції в Черкаській області та спецпризначенцями батальйону поліції особливого призначення ГУНП у Черкаській області на території Канівського водосховища поблизу села Ліпляве Канівського району помічено човен, який знімав сітки.

Читати далі Порибалив: за 6 лящів та стерлядь браконьєру «світить» сплата 49 тисяч компенсації і кримінальна відповідальність