Сім років тому в Україні розпочалась війна з Росією

14 квітня 2014 року був підписаний указ «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» — офіційний початок Антитерористичної операції.

Читати далі Сім років тому в Україні розпочалась війна з Росією

Фахівці управлінської компанії «Нова якість» пояснили, чому 13,2 грн із найменшої суми у платіжках за компослуги перетворилася у найбільш скандальну

Хто визначив вартість вивезення негабариту? Як визначили тариф? Міська влада порахувала, скільки негабаритного сміття продукуємо ми з вами щомісяця. Потім визначили, скільки коштуватиме вивезти, утилізувати його, та поділили на кількість мешканців міста. Так і вийшло 13,2 грн. З такою ціною компанія «Нова якість «Благоустрій» виграла цей конкурс.

Читати далі Фахівці управлінської компанії «Нова якість» пояснили, чому 13,2 грн із найменшої суми у платіжках за компослуги перетворилася у найбільш скандальну

Минулого року на Черкащині зафіксовано понад 200 випадків зараження хворобою Лайма

За 2020 рік виявлено 205 випадків захворювання. Зараження відбувалися під час відпочинку в паркових зонах м.Черкаси, перебування на дачних та присадибних ділянках. Більшість хворих відмічають факт присмоктування кліща або укус невідомою комахою. Випадки захворювання зареєстровані на 18 адмінтериторіях. Захворюваність в м. Черкаси складала 43,9% від загальної кількості по області.

Читати далі Минулого року на Черкащині зафіксовано понад 200 випадків зараження хворобою Лайма

ПАТ «Черкасиобленерго» на ІІ місці в Україні за надійністю електропостачання

ПАТ «Черкасиобленерго» — друге в Україні за рейтингом SAIDI, що є одним з основних показників надійності (безперервності) електропостачання.

Читати далі ПАТ «Черкасиобленерго» на ІІ місці в Україні за надійністю електропостачання