ПАТ «Черкасиобленерго» на ІІ місці в Україні за надійністю електропостачання

ПАТ «Черкасиобленерго» — друге в Україні за рейтингом SAIDI, що є одним з основних показників надійності (безперервності) електропостачання.

Про це зазначено у звіті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), з моніторингу функціонування роздрібного ринку електроенергії у IV кварталі 2020 року. Товариство — друге в Україні після ОСР, яке обслуговує місто Київ.

Згідно з даними НКРЕКП за результатами IV кварталу минулого року, тривалість відключень споживачів від електоенергії у ПАТ «Черкасиобленерго» за рік склала 270 хв., що на 35% менше, ніж у попередньому кварталі 2020 року. Тривалість відключень на Черкащині виявилась на 34% менше від середнього показника по країні.

У ІІІ-му кварталі 2020 року компанія стала одним із лідерів за показником SAIDI, посівши 5-те місце в рейтингу компаній-операторів системи розподілу за даними НКРЕКП, та перше серед державних обленерго. Показник тривалості відключень у 364 хвилини на рік був удвічі менше середнього по країні — 618 хв.

Дивіться також: ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» ЗАПРОВАДИЛО НОВИЙ СЕРВІС — БЕЗКОШТОВНЕ SMS-ІНФОРМУВАННЯ ПРО ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

— ПАТ «Черкасиобленерго» квартал від кварталу поліпшує показник SAIDI, що характеризує надійність електропостачання, комерційну якість надання послуг з передачі та розподілу електроенергії, — коментує голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук. — Такого результату вдалося досягти завдяки ефективності здійснених інвестицій у модернізацію мереж — у 2020 році обсяг капітальних вкладень у ремонти склав 55 млн грн. Крім того, ключовим фактором виступили професіоналізм та мотивованість трудового колективу Товариства. У нинішньому році ми плануємо знову покращити показник SAIDI — зі збільшенням інвестицій у капітальні ремонти та модернізацію електромереж завдяки запровадженню RAB-тарифів.

Нагадаємо, що ПАТ «Черкасиобленерго» у 2021 році збільшить обсяг капітальних вкладень у порівнянні з 2020 р. (55 млн грн.) у 2,4 раза — до 132,86 млн грн. Понад половину коштів буде спрямовано на будівництво, модернізацію та реконструкцію електричних мереж та обладнання.

Дивіться також: ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПРИПИНИВ 16-РІЧНУ ПРОЦЕДУРУ БАНКРУТСТВА ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»

джерело