Дешеве шоу: маски скинуті

Антена продовжує свої дослідження та спостереження за справою, де всі фігуранти мають той чи інший стосунок до судової системи, а безпосередньо зацікавлена особа є всесильним «куратором» суду від СБУ. Результати журналістського розслідування справді є сенсаційними.

Вистава — це гра, де немає переможців і програшних, а лише співучасники і свідки.

Читати далі Дешеве шоу: маски скинуті

Чиновники Черкаської міськради відмазують кривдника, що побив власну колишню дружину та відібрав дитину

Чиновники Черкаської міськради на звернення постраждалої від домашнього насилля черкащанки, у якої минулого року батько-кривдник із застосуванням сили відібрав дворічну доньку, провели службове розслідування та надали неправдиву відповідь.

Читати далі Чиновники Черкаської міськради відмазують кривдника, що побив власну колишню дружину та відібрав дитину

Як спецслужби “приручають” суддів? Викриття схем та наслідки для правосуддя

Продовжуємо резонансне розслідування про інцидент із «суддею, що знаходився за кермом свого автомобіля в нетверезому стані». Саме так минулого тижня всі черкаські медіа оповістили, що суддю Черкаського апеляційного суду Володимира Бородійчука патрульні зупинили за кермом своєї Toyota Land Cruiser Prado в нетверезому стані. Ця подія  стала об’єктом широкого розголосу, проте, з урахуванням певних обставин, інформація в медіа викликає сумніви.

Читати далі Як спецслужби “приручають” суддів? Викриття схем та наслідки для правосуддя

Мутна історія: судді, поліція, спецслужби. Що саме сталося в Черкасах 13 листопада минулого року?

Одного з суддів Черкаського апеляційного суду соцмережі звинуватили, що він перебував за кермом “свого автомобіля Ленд Крузер в нетверезому стані”. Обставини справи та така запізніла реакція на доволі резонансну подію зацікавила журналістів-розслідувачів Antenna2UA.

Читати далі Мутна історія: судді, поліція, спецслужби. Що саме сталося в Черкасах 13 листопада минулого року?

Українську «Ноосферу» відвідав відомий американський актор, продюсер, режисер та один із найвідданіших амбасадорів України в ініціативі UNITED24 Лієв Шрайбер

Зараз Лієв перебуває в круїзі Антарктикою. В районі острова Кінг Джордж він побачив «Ноосферу», що саме прямує зі станції «Академік Вернадський» до Чилі. Через United24 актор зв’язався з командою, запитавши, чи можна було б відвідати криголам та поспілкуватися з його командою.

Читати далі Українську «Ноосферу» відвідав відомий американський актор, продюсер, режисер та один із найвідданіших амбасадорів України в ініціативі UNITED24 Лієв Шрайбер