Бондаренко розповів про ремонт доріг і відповідальність недобросовісних підрядників

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко розповів Антені про останні кадрові призначення, плани по скороченню чиновників та ремонти доріг. А також застеріг недобросовісних підрядників і розповів як міська влада планує примушувати їх виконувати взяті договірні зобов’язання.

Рейтинг партії “Слуга народу” перевищив психологічний бар’єр в 50% – соцопитування

На дострокових виборах 21 липня несть політичних партій можуть пройти у Верховну Раду.  Про це інформує “Дзеркало тижня”. Лідером електоральних симпатій серед політичних сил є партія “Слуга народу”, яку готові підтримати 42,6% серед усіх опитаних виборців і 51,3%, серед тих, хто визначився, свідчать дані опитування, проведеного центром соціальних і маркетингових досліджень “Соціс”.

Також 5% прохідний бар’єр долають “Європейська солідарність” з 9,5%, “Опозиційна платформа – За життя” з 9,2%, “Батьківщина” з 8,7% підтримки і “Сила і честь” з 5%. При цьому певні шанси пройти в парламент зберігає партія Вакарчука “Голос” з 4,9% підтримки.

Партія “Громадянська позиція” отримує 2,9% голосів виборців, Радикальна партія – 2,2%, “Свобода” – 1,5%, об’єднання “Самопоміч” – 1,2%, “Українська стратегія” і “Опозиційний блок – Партія миру і розвитку” за 1,1%. Рейтинг партій “Довіряй справах”, “Укроп”, “Удар”, “Народний фронт” близький до нуля.

81

82

Дослідження проводилося 29 травня-6 червня. Було опитано 4000 респондентів, статистична похибка вибірки склала +/-1,6%.