Понад тисячу черкащан взяли участь в олімпійському забігу містом

У Черкасах відбулося родинне свято спорту – Олімпійський день,  – йдеться в повідомленні Національного Олімпійського комітету.  Відзначили його масштабним символічним олімпійським забігом. Перед початком руху провели активну руханку. Майже тисяча черкащан взяла участь у забігу вулицями міста на 1400 метрів. Долучилися до заходу як спортсмени, які представляли свої спортивні школи, так і просто прихильники здорового способу життя. Пробігли Черкасами також голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда, депутати міської ради, представники влади.

Старт забігу дав Олімпійський чемпіон, володар єдиного олімпійського «золота» на Черкащині Андрій Хіміч.

Учасники забігу отримали спеціальні футболки із написом «Олімпійський день», наліпки з номером та сертифікати учасника Олімпійського дня. Частина учасників була у футболках із написом «Україна – це Європа», які символізували, що до безвізу із Європою лишився лише один день. Відзначили за участь і спортивні школи та навчальні заклади Черкащини.

Як відзначили учасники забігу, дистанція була зовсім нескладною, при цьому отримали масу позитивних емоцій та вражень від такого масового спортивного заходу.

«Олімпійський день вдався. Близько тисячі черкащан пробігли вулицями Черкас на знак підтримки здорового способу життя. Вдячний кожному учаснику, хто сьогодні вийшов на пробіжку. Упевнений, що для когось це було лише тренуванням, а для когось першим кроком до занять спортом», – говорить Андрій Більда.

Захід відбувся за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської міської ради, відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області, обласного центру «Спорт для всіх». Олімпійський день традиційно присвячується заснуванню Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року).