Черкащанка заробляла тілом в орендованій квартирі

У Черкасах правоохоронці затримали місцеву 27-річну жительку, яка тривалий час надавала інтимні послуги за грошову винагороду. Її дії кваліфіковані слідчими за статтею 302 Кримінального кодексу України, інформує сектор комунікації ГУ НП в Черкаській області.

До правоохоронців міста надійшла оперативна інформація про те, що в одному з районів Черкас місцева мешканка винаймає квартиру з метою надання інтимних послуг за фінансову винагороду.

Під час проведення перевірки інформація знайшла своє підтвердження. Працівники поліції встановили, що у вказаній квартирі постійно перебуває жінка, яка, дійсно, вступає в статеві стосунки з клієнтами за гроші. Клієнтів жінка підшукувала через мережу Інтернет. В ході обшуку домоволодіння працівники поліції виявили велику кількість контрацептивів, предмети інтимного характеру, особисті записи, кошти, отримані за інтимні послуги та ноутбук з інформацією еротичного та порнографічного змісту.

Наразі працівниками Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Черкаській області стосовно 27-річної жінки складено адміністративний протокол за статтею 181-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Зайняття проституцією). Слідчим відділом Черкаської поліції відкрито кримінальне провадження за статтею 302 (Створення або утримання місць розпусти і звідництво) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Юридично стаття про проституцію декриміналізована і передбачає покарання у вигляді невеликого штрафу. За інформацією «Антени» конфлікт із повією виник на тлі відмови надання безкоштовних послуг деяким правоохоронцям та поділу з ними прибутку від діяльності. Громадянка була затримана сама в квартирі, тож вона фактично не є організатором пристанища для жінок легкої поведінки.

У Черкасах затримали ґвалтівника.

А ось як боролися з проституцією в Черкасах 18 років тому…

http://old.antenna.com.ua/antenna/9452.html