Бійців угрупування «Торпеди» затримано на Закарпатті

Як повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці» Міністр МВС України Арсен Аваков, днями, на кордоні працівниками карного розшуку Нацполіціі затримано кількох бойовиків злочинного угрупування «ТОРПЕДИ». Усі вони мешканці Черкаської області. У них було вилучено при затриманні – гранати РГД-5 та спеціально підготовлений вибуховий пристрій з приєднаним газовим балоном для детонації.

Доведено кілька незаперечних фактів участь цієї групи у злочинах скоєних у 2016-2017 роках і спрямованих на розпалювання ксенофобії, релігійної нетерпимості і міжнародних конфліктів. Зокрема, вибух. у місті Умань. Де 21 вересня цього року була кинута граната, від якої постраждали громадяни Ізраїлю. Також злочинцям інкриміновано, кілька вибухів у Києві, Чернівцях та Львові.

Група була затримана при виконанні теракту з підриву пам’ятника угорцям на Верецькому перевалі в Закарпатській області. Виконавці цих злочинів, що входять в так звану «ОПГ Торпеди» давно знаходяться в зоні уваги правоохоронців і розшукувалися по ряду інших злочинів. Цю інформацію розмістив на своїй сторінці міністр МВС України Арсен Аваков.

Правоохоронці почали «зачистку» міста від ОЗГ.