Вихідними у Смілі відбувся Відкритий Чемпіонат Черкаської області з веслування на байдарках і каное

Вже за традицією місцем проведення цих змагань стало плесо Тясмина в районі центрального смілянського пляжу. Спортивну зустріч на воді присвятили пам’яті патріотів України, які загинули в зоні проведення АТО. Пам’ять земляків, котрі поклали життя, захищаючи Батьківщину. учасники змагань вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Серед почесних гостей змагань були присутні представники організаторів Чемпіонату.

Цей Чемпіонат є завершальним у цьому веслувальному сезоні, зазначив президент обласної федерації. Тож юні спортсмени можуть випробувати свої сили і будувати плани на наступний рік.

В урочистій атмосфері подякували всім, хто допоміг в проведенні змагань та сприяє популяризації веслування на Черкащині. Єдине, що підвело цього дня – це погода. Але юні спортсмени готові до боротьби за будь-яких умов.

Цього року виявили бажання взяти участь у Відкритому Чемпіонаті області з веслування на байдарках і каное трохи менше учасників ніж зазвичай. Традиційно прибули веслувальники із Черкас та Сміли. Загалом випробували свої сили на воді більше сорока юних спортсменів. Це веслувальники 2005, 2006 та 2007 р.н. Як завжди в результаті змагань чимало нагород вибороли вихованці смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп»

Ці обласні змагання, які щороку проходять у Смілі, стали вже традиційними. Вони важливі не лише у процесі патріотичного виховання, а  й в річному календарі змагань. Адже, як кажуть тренери, саме з цих заїздів  починається підготовка до нового спортивного сезону. А  як підготуєшся, так, мовляв,  і попливеш.