Чи зможуть доремонтувати манеж на смілянському стадіоні?

Свій візит у Смілу голова Черкаської ОДА Роман Боднар розпочав із огляду манежу стадіону «Юність». Очільник області хотів на власні очі побачити обсяги виконаних робіт. А точніше, почути, що не зроблене із запланованого ремонту і чому. Реконструкція манежу – це проект, що фінансувався за кошти ДФРР.

Чому не були використана решта коштів і повернулись в державний бюджет та як тепер завершити всі заплановані ремонтні роботи, і намагався з’ясувати голова ОДА.

Головна причина, що не встигли виконати все передбачене проектом, пояснює директор спортшколи, у якої на балансі цей стадіон, – це виділення коштів лише у жовтні 2019 року. За два місяці робили просто неможливе, додає виконавець робіт.

Також необхідні і зміни у проекті, адже реалії показали, що не все так можна зробити, як передбачив проектант. І таких неспівпадінь проекту і реального стану будівлі підрядник навів ще декілька.

Обласні посадовці, що приїхали разом із очільником ОДА, наголошували на прорахунках смілянських виконавців реалізації проекту ДФРР, зокрема, у затягуванні всіх процесів. Ті, в свою чергу, наводили безліч своїх вагомих контраргументів.

У розмові виявилось, що, крім офіційних причин затримок процесу початку і проведення ремонтних робіт, були і з більш «кримінальним присмаком».

Роман Боднар доручив усі ці факти вивчити і гарантував, що направить на цей об’єкт ще комісію. Зроблять висновки і будуть виправляти ситуацію. Адже заклад повинен надавати якісні послуги для спортивного розвитку дітей і молоді. Такі завдання ставить Президент.